Zapraszamy na Festyn Charytatywny ,,Przytulisko i Przyjaciele”

W imieniu Fundacji im. Brata Alberta –  Warsztatu Terapii Zajęciowej „Przytulisko” oraz Świetlicy Terapeutycznej w Lubinie, serdecznie zapraszamy  na Festyn Charytatywny  „Przytulisko i Przyjaciele”, który odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 8 czerwca 2018 roku na terenach zielonych lubińskiego Wzgórza Zamkowego.

plakat

Na scenie zaprezentują się Uczestnicy WTZ „Przytulisko” i  Świetlicy Terapeutycznej oraz wielu Przyjaciół, którzy odpowiedzieli na Nasze zaproszenie. Usłyszą Państwo zarówno uzdolnionych wokalnie uczniów lubińskich szkół, jak i dorosłych artystów. Na scenie królować będą różne gatunki muzyczne. Wystąpią m.in. Robert Sobstyl, zespoły Universe Reset, Egon i Sowa, a odważni będą mieli możliwość wypróbowania swoich sił w trakcie warsztatów zumby – ZUMBA Roman Swinarski. Przygotowaliśmy szereg atrakcji towarzyszących, zatem każdy znajdzie tu coś ciekawego. Kącik plastyczno-rękodzielniczy, animacje dla dzieci, przejażdżki konne, dmuchańce, clown, to tylko niektóre z ciekawostek, jakie przygotowaliśmy dla Państwa.

Nie zabraknie również „czegoś na ząb” – pyszne pajdy z ogórkiem i ciasta, zachęcą zapewne  okolicznych smakoszy. Nie zdradzamy wszystkiego co będzie się działo, bo przecież wszyscy lubimy miłe niespodzianki. Dochód uzyskany
z koncertu przeznaczony będzie na cele statutowe Naszej Fundacji, a konkretnie na szeroko pojętą pomoc niepełnosprawnym intelektualnie Uczestnikom WTZ „Przytulisko”. Liczymy na Waszą obecność i hojność, przecież wszyscy chcemy, aby żyło im się godniej i  lepiej, mimo niepełnosprawności z jaką muszą żyć. Czekamy na Was już od godz. 13:00.

Serdecznie zapraszamy !!!

Kadra oraz Uczestnicy WTZ „Przytulisko” i Świetlicy Terapeutycznej.