Strusie jaja malowane przez włodarzy 17 największych miast

Szanowni Państwo!  Drodzy Przyjaciele!

Polecam mój felieton o Fundacja im. Brata Alberta i akcji malowania wielkanocnych pisanek na strusich jajach przez włodarzy 17. największych miast. Jest to akcja “ponad podziałami”. W Wielkim Tygodniu odbędzie się aukcja tych pisanek, a dochód z niej przeznaczony jest na Świetlic Terapeutycznych, które ze względu na cięcia dotacji PFRON przeżywają ogromne trudności. Ze Świetlic korzysta codziennie prawie 200 niepełnosprawnych intelektualnie dzieci.

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/isakowicz-zaleski/blogi/news-strusie-pisanki-od-prezydentow-dla-podopiecznych-fundacji-im,nId,2931981

Rodzice uczestników ze wspomnianych Świetlic Terapeutycznych podpisali protest, który zamieszczony został na stronie Fundacji. Są tam skany zebranych podpisów oraz teksty protestu.

https://albert.krakow.pl/pl/350/Protest_w_obronie_Swietlic_Terapeutycznych

Posłuchaj też mojej wypowiedzi

https://youtu.be/4H_SF2vPDQw

Rodzice są ogromnie zdeterminowani, gdyż poza Świetlicami nie mają innej alternatywy, tym bardziej, że placówki te powstały w niewielkich miejscowościach, co było odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczne. W imieniu protestujących zwracam się do wszystkich ludzi Dobrej Woli o wsparcie protestu, w tym o rozpowszechnienie linków na portalach i stronach społecznościowych.

Osoby, które chciałyby wesprzeć Fundację i Świetlice mogą dokonać odpisu 1% – KRS 0000028246

A także dokonać wpłaty

https://albert.krakow.pl/pl/350/Protest_w_obronie_Swietlic_Terapeutycznych

Szczęść Boże!

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

www.isakowicz.pl

Fundacja  im. Brata Alberta

www.albert.krakow.pl

Odpis 1% – KRS 0000028246